Klasická masáž

    Jsou zde používány základní masážní hmaty v různé kombinaci,frekvenci a síle.Dochází k prokrvení, zlepšuje se svalová činnost, snižuje se únava a bolestivost svalů a kloubů. Tuto masáž je vhodné spojit s předehřátím.

Masáž horkými lávovými kameny

   Vysoce kvalitní vulkanické kameny uvolní svalstvo, prohřejí klouby,dodávají energii. Masáž odstraňuje únavu, napětí,stimuluje krevní oběh, má relaxační účinky, zvláčňuje pokožku, napomáhá k udržení energetické rovnováhy.

Aroma masáž

    Masáž kombinuje voňavé účinky přírodních olejů a dotyky maséra, navozuje psychické uvolnění a relax. Vůně působí na depresi,apatii a zároveň uvolňuje svaly a tlumí bolest.

Medová detoxikační masáž

   Na tělo je naneseno malé množství medu a pohybem dlani se využívá energie podtlaku kdy na povrch těla jsou vysávány toxické látky. Med, přírodní léčebný prostředek, působí též blahodárně na povrch kůže.

Infrasauna

   Nový fenomén v termoterapii, kdy k prohřívání těla dochází přenosem tepla infrazářením.Díky nižší teplotě vzduchu cca 50°C je vhodná pro lidi se zdravotním omezením, které nedovoluje pobyt v klasické sauně. Podporuje spalování kalorií( až 600 kalorií za 30 min.), zmírňuje celulitidu, zmírňuje bolesti kloubů, posiluje imunitní systém, napomáhá k detoxikaci organizmu a v neposlední řatě navozuje relaxaci a uvolnění.
Masáže Alena Haklová, Ke koupališti 643, 512 46 Harrachov, email: dohnalka@centrum.cz, tel: +420 732 920 619

design by (c) 2012 KMONDA